
1 450 ₴
Показати оптові ціниАкумулятор 12V 9А гелевий OUTDO (розміри 152x88x106 мм, помаранчевий, mod:YTX9-BS)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 105 мм |