
1 740 ₴
Показати оптові ціниАкумулятор 12V 10А гелевий OUTDO (розміри 150x85x130 мм, помаранчевий, mod:UTX12-BS)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 130 мм |