
1 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vland |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Квадроцикл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 132 мм |